Özel Deva Diş Polikliniği

Kurum Adı:Özel Deva Diş Polikliniği
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Balıkesir
İlçe:Altıeylül
Adres:Plevne Mah. Davet Sok. No:6
Telefon:0 (266) 243-0435
Web Sitesi:www.devadis.com


39.61593227.894646

Kurum Hakkında

Deva Diş Polikliniği, kurulduğu 2000 yılından beri, uzman personeliyle, mesleki etik ve hijyen kurallarından asla taviz vermeden, tıbbi ve teknolojik yenilikleri takip ederek, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Deva Diş Polikliniğimizde, ağız ve diş sağlığında kullanılan ileri teknoloji ürünü cihazlar ve deneyimli ekibimizle, her türlü diş problemi, kolaylıkla teşhis ve tedavi edilebilmekte ve hastalarımıza en iyi hizmet sunumu hedeflenmektedir.

Polikliniğimiz, rutin diş tedavilerine ilave olarak uzmanlık gerektiren Ortodonti (Tel Tedavisi), İmplant (Diş Çakma), Ağız ve Çene hastalıkları cerrahisi, Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları) dallarında da, uzman hekimlerimizle hizmet vermektedir. Polikliniğimizdeki diş hekimlerimiz ve uzman personelimiz, diş çapraşıklarının düzeltilmesinden, İmplant uygulamalarına, kist operasyonlarından, gömülü diş çekimlerine, ileri tedavi gerektiren diş eti operasyonlarından, diş beyazlatma, hareketli – durağan(durgun) protez uygulamalarına kadar birçok alanda, Balıkesirlilerin hizmetindedir.

Balıkesir’deki birçok kamu kurum ve kuruluşunun yanı sıra özel sektörde etkinlik gösteren firmalarla da anlaşmalarımız mevcut. Dolayısıyla yaygın bir hizmet ağına sahibiz.

Deva Diş Polikliniği olarak; bugüne dek olduğu benzer biçimde, bundan sonrasında da; Hastane ortamından uzak, değişen teknolojinin güleryüzlü bir hizmet anlayışıyla buluşmuş olduğu bir mekanda hastalarımızı tedavi etmeye, ağız ve diş sağlığı mevzusunda güvenilir ve doğru tedavi hizmetleriyle hastalarımızı buluşturmaya devam edeceğiz.

Özel Deva Diş Polikliniği yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Deva Diş Polikliniği, Balıkesir ili Altıeylül ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir