Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi

Kurum Adı:Kocaeli Üniversitesi EAH
Kategori:Üniversite Hastanesi
Kent:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Umuttepe Yerleşkesi Eski İstanbul Yolu 10. Km
Telefon:0 (262) 303-7575


40.82524129.918141

Kurum Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Aralık 1994 tarihinde SSK Kocaeli (Sopalı) Hastanesinde hizmete adım atmıştır. 17 Ağustos 1999 tarihindeki Zelzele sonrasında barakalarda hizmet vermeye devam etmiştir. Hastanemiz 2002 senesinde hastane bahçesindeki Rotary binasına geçerek 380 yatak kapasitesi ile hizmet vermiştir. 18 Haziran 2005 tarihinde Umuttepe yerleşkesine Suudi Kalkınma fonu yardımıyla son olarak teknoloji ile meydana getirilen yeni binasına taşınmıştır.

Polikliniklerde günde averaj 2000 kişiye hizmet verebilecek şekilde düzenlenmiştir. Hastanemiz yatak kapasitesi 700 olup, 49 yatak yoğun bakım yatağı olarak kullanılmaktadır. Hasta yatak odalan 1 ve 2 kişilik olup, her odada banyo ve WC mevcuttur.

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde Üniversite hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir