Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Isparta
İlçe:Merkez
Adres:Sanayi Mahallesi 142. Cad. No:72/A
Telefon:0 (246) 233-0504


37.78383830.559146

Kurum Hakkında

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Türkiye’nin en çağdaş ileri tedavi ve yöntemlerini takip eden, uygulama eden referans sağlık merkezidir.

Ilkin insan her insana sağlık, ilkesini şiar edinen merkezimiz, sağlık hizmeti sunumunun etkin verimli, ulaşılabilir olarak sunulması mevzusunda yenilikçi hekim ve tüm destek sağlık çalışanı çalışanları ile fedakâr bir emek verme temposu içinde, artan bir heyecanla hizmetlerine devam etmektedir. Hasta ve çalışan memnuniyetini hedef olarak belirleyen merkezimiz, ilk olarak hasta ve hasta yakınlarının yaşam standardını arttırmak, ağız ve diş sağlığı mevzusunda toplumsal bilincin artması için iş koşturmacasındadır. Bu amaca hizmet ederken değişen ve gelişen global teknolojileri takip ederek bünyesine katmaktadır. Enerjisini sizlerden alan merkezimiz etkili, verimli ve ulaşılabilir sağlık hizmetinin sunumu mevzusunda asla taviz vermeden daima siz kıymetli ziyaretçilerimizin yanında olacaktır.

İlgili Makaleler
Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yazışma bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Isparta şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, web sayfası, adres benzer halde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir