Özel Sidre Gülbahçesi Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Sidre Gülbahçesi Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Isparta
İlçe:Merkez
Adres:Sanayi Mah. 3306 Sk. No:1
Telefon:0 (246) 212-0046


37.78734830.563594

Kurum Hakkında

Özel Gülbahçesi Diyaliz Merkezi şubelerini birleştirerek sizlere daha kaliteli hizmet vermenin onurunu yaşamaktadır. 38 + 2 HD Makina Sayısıyla Sidre’de öncü, yeniliklere önder bir hemodiyaliz merkeziyiz.

Gülbahçesi Diyaliz Merkezi’nin temel yaklaşımı ilkin insan’dır. Sidre Diyaliz ailesine dahil olan diyaliz hastalarının yaşamdan kopmadan, yaşama lukları körelmeden, üretkenlikleri ve hayata devam etmeleri sağlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Gülbahçesi Diyaliz, hijyen koşullarının sağlanması mevzusundaki titiz yaklaşımıyla diyaliz hastalarına güvenlik hissi veren çağdaş tesislere haizdir. Gülbahçesi Diyaliz ailesine mensup olan tüm hastalar tıbbın standartlarına uygun şekilde, aynı kalitede tedavi görmektedir. Isıtma ve soğutma özellikli klimalı odalarımız, klimalı hasta minibüs servisi, kulaklıklı ve digital uydu sistemli lcd televizyonlarımız, müzik, web erişimi, hafifçe yiyecek ve içecek servisimizle sizler için çalışıyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Sidre Gülbahçesi Diyaliz Merkezi kontakt bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sidre Gülbahçesi Diyaliz Merkezi, Isparta şehrinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, web sayfası, adres şeklinde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir