Isparta Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Kurum Adı:Isparta Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Isparta
İlçe:Merkez
Adres:Hızırbey Mahallesi Halis Sokak No:6
Telefon:0 (246) 211-7000


37.75998730.546175

Kurum Hakkında

Hastanemizde 24 saat süreyle çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, hanım doğum uzmanı, pratisyen hekim bulunmaktadır. Hastanemizdeki Diğeri branşlar ise mesai dışı gerektirme şeklinde hizmetlerimizin aksamadan adım atması için iş yapmaktadır.

Isparta Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak verilen bu hizmetin sürekliliğini sağlamak, alanımızda hep daha iyiyi yakalamak, kaliteden taviz vermeden, güncel tıbbi tedavileri takip eden ve uygulama eden, hasta ve çalışan odaklı hizmeti temin etmek gayretiyle çalışmalarımız devam etmektedir.

İlgili Makaleler
Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Canlandırma
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Isparta Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kontakt bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Isparta Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Isparta şehrinde hanım hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, web sayfası, adres şeklinde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir