Keçiborlu Devlet Hastanesi

Kurum Adı:Keçiborlu Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Isparta
İlçe:Keçiborlu
Adres:Tuzla Mah. Esenlik Sok. Hizmet Binası
Telefon:0 (246) 541-3708


37.93874430.300583

Kurum Hakkında

İlçemiz Esenlik Müdürlüğü bünyesinde bulunan Devlet Hastanesi ve aile sağlığı merkezleri bir koordinasyon içinde koruyucu sağlık hizmetleri ve tedavi edici sağlık hizmetlerini vermektedirler. Teşkilat yapısı olarak Cemaat Sağlığı Merkezi, İlçe Devlet Hastanesi ve Aile Sağlığı Merkezi olarak yapılanmıştır. İlçemiz Merkez ve kasabalarında 3 aile sağlığı merkezi, 1 cemaat sağlığı merkezi, 4 sağlık evi bulunmaktadır. 112 Acil Servis hizmetleri de İlçe Devlet Hastanesi’nde verilmektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Hanım Doğum Polikliniği

Keçiborlu Devlet Hastanesi kontakt bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Keçiborlu Devlet Hastanesi, Isparta ili Keçiborlu ilçesinde devlet hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, web sayfası, adres benzer şekilde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, fikir yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir