Özel Atanur Göz Hastanesi

Kurum Adı:Özel Atanur Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Isparta
İlçe:Merkez
Adres:Kurtuluş mah. 137 cad. No:31
Telefon:0 (246) 218-5757
Web Sitesi:atanurgoz.com.tr


37.75926230.553596

Kurum Hakkında

7 kattan oluşan binası, 11 yatak kapasitesi ile 2009 yılı Ekim ayında 2 poliklinik ile hizmet vermeye başlamış olan Özel Atanur Göz Hastanesi, geçen süre içinde büyüyerek 6 poliklinik ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Hedefimiz teknolojik imkanlarımızla hasta memnuniyetini ön planda tutarak doğru tanı ve tedavi metodları ile halkımıza yararlı olmak ve güvenilir, değişik, kaliteli hizmet sunmaktır.

İlgili Makaleler
Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Acil

Özel Atanur Göz Hastanesi kontakt bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Atanur Göz Hastanesi, Isparta şehrinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, web sayfası, adres benzer halde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, fikir yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir