Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Karadeniz Ereğli ADSM
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Zonguldak
İlçe:Karadeniz Ereğli
Adres:Kavaklık Mah. Prof. Muammer Aksoy Cad. 72/201
Telefon:0 (372) 323-5100


41.26762731.456893

Kurum Hakkında

Merkezimiz emek verme saatleri hafta içi 08:00 – 17:00 dir. Salı ve Perşembe günleri 17:00 – 18:00 arası mesai dışı emek verme yapılmaktadır. Acil polikliniği 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Merkezimizde; dişlerin periapikal (tek-tek) yada panoramik (tüm çene) röntgenleri çekilmektedir. Çürük dişlerin kanal ve dolgu tedavileri yapılmaktadır. Ağızda ki diş eksikliklerinin giderilmesi için uygun olan durağan(durgun) yada hareketli protez yapılmaktadır. Diş taşı temizliği ve küretajı yapılmaktadır.

Düzgüsel diş çekimleri, gömülü diş çekimleri, implant işlemleri ve ağız içinde gereksinim duyulan tüm cerrahi işlemler yapılmaktadır. 0-13 yaş arası evlatları çekim, dolgu ve koruyucu tedavilerden fissür örtülmesi ve flor uygulaması işlemleri yapılmaktadır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yazışma bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Zonguldak ili Karadeniz Ereğli ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, web sayfası, adres şeklinde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir