Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kırklareli
İlçe:Lüleburgaz
Adres:Edirne Bayırı Mevkii Dere Mah. No:2
Telefon:0 (288) 412-8249


41.41123227.339708

Kurum Hakkında

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ne bağlı Lüleburgaz ilçemizde hizmet veren Lüleburgaz Diş Tedavi ve Protez Merkezi 18/08/2014 tarihinden itibaren Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden ayrılarak Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmet vermeye adım atmıştır. Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde hizmet veren hekimlerimize buluşma almak için 182 Merkezi Hastane Buluşma Sisteminden yada MHRS web adresinden buluşma işlemlerini geçekleştirebilirler.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yazışma bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kırklareli ili Lüleburgaz ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, web sayfası, adres şeklinde rehber bilgileri sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir