Özel Fizyon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı:Özel Fizyon FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:Zonguldak
İlçe:Karadeniz Ereğli
Adres:Çetin Apatay Bulvarı No:18 Kdz.Eregli
Telefon:0 (372) 312-2888


41.27362031.431377

Kurum Hakkında

Ereğli’de hizmet veren Özel Echomar Hastanesi bünyesinde oluşturulan Fizyon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 2014 yılından beri hizmet vermektedir.

3000 metre kare alanda 30 mensubu ile bölgede eksikliği hissedilen ve büyük bir boşluk olan fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi Kdz. Ereğlili vatandaşların hizmetine açılmış olup, her türlü fizik tedavi hastalarına hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nöroloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Özel Fizyon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi yazışma bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizyon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Zonguldak ili Karadeniz Ereğli ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, web sayfası, adres şeklinde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir