Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kırklareli
İlçe:Merkez
Adres:Yayla Mah. Çamlık Cad. No:49/2
Telefon:0 (288) 212-8259


41.74355227.226231

Kurum Hakkında

05 Mart 2014 tarihinde inşaatı başlamış olan Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni binası 2015 senesinde yeni binasında hizmet vermeye adım atmıştır.

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni binasında, 21 diş polikliniği, Panoramik Röntgen Birimi, Periapikal Röntgen Birimi, Diş Protez Laboratuvarı, Sterilizasyon Birimi, Engelli Poliklinği, Pedodonti Polikliniği, Mahkum Polikliniği, Nöbet Polikliniği, çocuk oyun alanı mevcuttur. 3147 m2 kapalı alana haiz merkezimizde tüm Diş Hekimliği hizmetleri (uzmanlık gerektiren cerrahi vakalar ve ortodontik vakalar hariç) ilk muayene ve tanıdan itibaren lüzumlu tüm protezlere kadar olan işlemler yapılmaktadır. Tüm bu hizmetler tam bir otomasyon içinde yürütülmektedir. Total-Parsiyel protez hizmetlerinin bir kısmı kron-köprü protez laboratuar hizmetlerinin tamamı hizmet satın alınması kanalıyla yapılmaktadır.

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Esenlik Bakanlığı Kalite Hizmet Standartları doğrultusunda toplam 75 mensubu ile hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kontakt bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kırklareli şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, web sayfası, adres şeklinde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir