Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Kurum Adı:Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Antalya
İlçe:Konyaaltı
Adres:Altınkum Mh. Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı No:131/4 Kat:3
Telefon:0 (242) 229-9955


36.86669730.636663

Kurum Hakkında

AGDental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği, 2013 senesinde Konyaaltı, Antalya’da kurulmuş, Antalya’da ağız ve diş sağlığı mevzusunda kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Kliniğimizde cerrahi işlemler, çocuk dişi tedavileri, durağan(durgun) protez, hareketli protez, kanal tedavisi, diş eti hastalıkları tedavisi, ortodontik tedavi, implant, diş beyazlatma benzer biçimde tüm ağız ve diş sağlığı hizmetleri verilmektedir.

Bizim tutkumuz hastalarımızın ağız ve diş sağlığını korumak ve tedavi etmektir. Bu tutkumuzu hayata geçirirken alanında uzman diş hekimleriyle beraber çalışır, en ileri teknolojiyi kullanır ve internasyonal standartlarında hizmet veririz. Gayemiz hastalarımıza her türlü ağız ve diş sağlığı hizmetini sunabilmek ve her hastamızın kliniklerimizden sıhhatli ve gülerek çıkmasını sağlamaktır.

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği, Antalya ili Konyaaltı ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir