Özel Antakya Göz Hastanesi

Kurum Adı:Özel Antakya Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Hatay
İlçe:Antakya
Adres:Kuyulu Mah. Örgü Cad. No:14
Telefon:0 (326) 216-1447


36.19707936.164985

Kurum Hakkında

Antakya’da 14/09/2005 tarihinden günümüze, göz sağlığı ile ilgili her türlü soruna yanıt veren, bölgenin ilk ve tek göz kuruluşu olan Antakya Göz Hastanesi, tıp bilimindeki yeni informasyon ve uygulamalar mevzusunda öncülük ederken, Hatay halkına ilkeli sıhhat hizmeti veriyor. Devamlı yenilenen eksiksiz teknolojisi, uzman doktorlardan oluşan deneyimli ekibi, mensubu ve çağdaş yönetim anlayışıyla kısa sürede Hatay’ın saygı duyulan hastanesi ünvanını kazanmıştır.

Her sektörde olduğu şeklinde tıpta da verilen hizmetin kalitesi teknolojik gelişme ve bilimsel çalışmalarla arttırılmaktadır. Hastanemizde kullanılan teknolojiler dünyadaki gelişmelere paralel olarak yenilenmektedir.

Her geçen gün Hatay’dan ve Hatay dışından gelen hastaların problemlerine kati çözümler üretiyoruz. Uzman doktor kadromuz, benzersiz teknolojimiz, nitelikli insan gücümüz yardımıyla doğru teşhis ve doğru tedavi yöntemleriyle bizlere gösterdiğiniz güvene layık olmaya devam edeceğiz.

Tüm resmi kurum ve kuruluşlar ile anlaşmalı olan hastanemizde; Excimer Lazer (Gözlükten kurtulma) ve Vitroretinal cerrahi işlemler son olarak teknoloji ile yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Özel Antakya Göz Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Antakya Göz Hastanesi, Hatay ili Antakya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir