Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Hatay
İlçe:Antakya
Adres:Saraykent Mah. Çevre Yolu Cad. No:9
Telefon:0 (326) 227-5600


36.23260536.139427

Kurum Hakkında

Yeni ve çağıl binası ile Şifa Diyaliz Merkezi, Akdeniz’de, Türkiye’nin en güzel şehirlerinden kabul edilen Hatay-Antakya’da kent merkezinin hızla geliştiği çevre yolu üstünde hizmet vermektedir.

Diyaliz merkezine 2 Km. uzaklıkta Antakya Devlet Hastanesi, 2 Km. mesafede Hatay Devlet Hastanesi’ nin yer alması, hastane koşullarına gereksinim duyulabilecek acil durumlar düşünüldüğünde oldukca büyük avantajdır.

3 kattan oluşan merkezde, 1379 m2 lik bir alanda, çağıl ve konforlu iç görünümüyle hizmet veren Şifa Diyaliz Merkezi, biri yedek olmak suretiyle son model 32 tane Fresenius 4008 S ve 5 Tane Fresenius 5008 S diyaliz makinesi olmak suretiyle toplam 37 cihazımız bulunmaktadır. Merkezimiz Double Reverse Osmosis yöntemi ile çalışmakta olan Su Arıtma Sistemi ile hizmet vermektedir. Hepatit B ve Hepatit C hastaları için ayrı ayrı odalar tahsis edilmiştir. Merkezimizin teknik altyapısı, 57 makineye gore kurulmuştur.

Merkezimizde 37 makine için mevzusunda uzman 2 Hekim, 12 diyaliz hemşiresi, 1 Uygulaman ve 13 hastabakıcı bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nefroloji
  • Hemodiyaliz

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi, Hatay ili Antakya ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir