Özel Emir Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Emir Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Hatay
İlçe:Antakya
Adres:Samandağ Yolu 101. Sokak No: 52 Çekmece
Telefon:0 (326) 223-8787
Web Sitesi:Kaydedilmemiş


36.19367836.141627

Kurum Hakkında

Emir Diyaliz Merkezi 12.07.2001 senesinde Dahiliye Uzmanı Dr. İdris Emir öncülüğünde Antakya’nın ilk özel diyaliz merkezi olarak hizmete girmiştir.Bu tarihten sonrasında kendini sıhhat sektöründe önder bir diyaliz merkezi konumunda tutmayı bilen Emir Diyaliz Merkezi en iyi sıhhat hizmetini hastalarına sunabilmek amacıyla son olarak 5 kattan oluşan yeni binasına taşınarak kalite ve hizmet bakımından olmazsa olmaz bir sıhhat merkezi haline gelmiş bulunmaktadır.

2 Dahiliye ve Diyaliz Uzmanı, 4 Diyaliz hekimi, 12 hemşiresi, 5 Teknisyeni, 1 Psikoloğu, 1 Toplumsal Hizmet Uzmanı, 1 Rejim Uzmanı, 8 destek mensubu, 6 hasta nakil aracı, 3 yönetimsel ve muhasebe birimi ile Emir Diyaliz sizlere en iyi sıhhat hizmetini sunmayı hedeflemiş özel bir kuruluştur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Emir Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Emir Diyaliz Merkezi, Hatay ili Antakya ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir