Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Kurum Adı:Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kent:Hatay
İlçe:Antakya
Adres:Şirince Mahallesi Dabbahhane Sokak
Telefon:0 (326) 214-6170


36.19710136.166476

Kurum Hakkında

Hatay Doğum ve Çocuk Bakımevi 125 yatak kapasiteli olup; Bebek Servisi, Yenidoğan Yoğun Bakım Servisi, Ameliyat Servisi, Septik Servisi, Doğum Servisi olarak 5 servis bulunmaktadır.

Biyokimya, Hormon, Mikrobiyoloji, Patoloji ve Kültür tetkiklerinin çalışılabildiği çağdaş bir Laboratuar, hastanemizde yatmakta olan yada başka hastanedeki hastaların kan ihtiyacını karşılamak suretiyle bir de Kan Merkezi mevcuttur.

Ultrasonografi, Kemik Yoğunluğu, EKG, NST ve tüm röntgen tetkiklerinin yapılabildiği Radyoloji bölümleri mevcuttur. Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Acil polikliniklerimiz hizmet vermektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum ile ilgili her türlü ameliyatın yapılabildiği Ameliyathane, ameliyattan çıkan hastaların tutulduğu Yoğun Bakım Ünitesi ve Doğumhane bölümlerimiz bulunmaktadır. Hamile yada emziren hasta ve hasta yakınları için Hamile ve Emzirme Eğitim Odası mevcuttur.

Hastaların sorunları ile ilgilenen ve çıkan problemleri çözmek için çalışan Hasta Hakları Birimi ile hastanemizin standartlarını belirlemek ve yükseltmek için çalışan Kalite Yönetim Birimi mevcuttur.

Kurumumuz bünyesinde hizmet vermekte olan B Tipi 112 Acil Yardım İstasyonu vardır.

Hasta, hasta yakını ve personelin yararlanabileceği, Kantin, Otopark bulunmaktadır. Hastane bahçesinde hasta ve hasta yakınlarının yararlanabileceği Dinlenme Bölgeleri bulunmaktadır. Hasta ve yakınlarını bilgilendirmek ve yönlendirmek için Danışma bulunmaktadır. Hizmete uygun Asansör sistemi, hastane giriş çıkışı, asansör ve merdiven önleri ile klinik koridorların izlenebildiği Kapalı Dönem Merkezi TV Görüntüleme Sistemi ile hastanenin tüm katlarında Anons sistemi mevcuttur.

Poliklinikler
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Hatay ili Antakya ilçesinde hanım hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir