Özel Antalya Patoloji Merkezi

Kurum Adı:Özel Antalya Patoloji Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Kent:Antalya
İlçe:Muratpaşa
Adres:100. Yıl Bulvarı Ersazak Apt. No:86/4-5
Telefon:0 (242) 237-8820


36.90698430.649347

Kurum Hakkında

1996 Yılı Ağustos ayında kurulmuştur. 2002 Temmuz ayında Şeker Patoloji, 2005 temmuz ayından itibaren Can Patoloji ile birleşerek 5 uzman hekim beraber çalışmaya adım atmıştır. Patoloji uzmanı doktorlarımız; Esin Özel, Sevim Öztekin, Vehbi Şeker, Mustafa Tunç.

Hedefimiz; raporumuzda ilgili tüm parametreleri kullanarak, klinisyene biopsi ile ilgili en detaylı bilgiyi, en doğru şekilde vermektir. Bu amaçla, frozen incelemesi, sıvı bazlı smear ve sıvı bazlı sitoloji, histokimya ve immünhistokimya benzer biçimde tüm ileri teknolojik emekler bünyemizde yapılmaktadır.

Tüm vakalar minimum iki uzman hekim kontrolünden sonrasında ve histokimyasal incelemeler yapıldıktan sonrasında raporlanmaktadır. Lüzumlu olduğunda immünohistokimyasa benzer biçimde ileri tetkikler önerilmekte ve çalışılmaktadır. Ender fazlaca karışık vakalarda, Türkiye’de o mevzuda uzman patologların görüşüne başvurmak suretiyle konsültasyona gönderilmektedir.

Sitogenetik, moleküler genetik, moleküler sitogenetik emekler ve moleküler mikrobiyolojik emekler (HPV DNA benzer biçimde) lüzumlu olduğunda, anlaşmalı olduğumuz merkezlere numuneleri yollayarak çalıştırmaktayız.

Özel Antalya Patoloji Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Antalya Patoloji Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir