Özel Diatalya Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Diatalya Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Antalya
İlçe:Kepez
Adres:Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No:85
Telefon:0 (242) 345-1545
Web Sitesi:www.dmed.com.tr


36.91700530.694413

Kurum Hakkında

Deneyimli klinik ekibimiz sizi Özel Diatalya Diyaliz Merkezi’nde karşılıyor. Kliniğimizde, hastalarımızı hem fiziken hem de duygusal olarak tekrardan canlandırmak için muhteşem tıbbi hizmetin yanı sıra sıcak ve dostane bir ortam sunuyoruz.

Özel Diatalya Diyaliz Merkezi 2002 senesinde Diaverum tarafınca açılmıştır ve 29 HD aletine haizdir. Hizmetlerimizin ayrılmaz bir parçası olarak, tüm yataklar TV ekranları ve parasız Wi-Fi ile donatılmıştır. Ek olarak, tüm hastalarımıza parasız hasta taşıma hizmeti sunuyoruz.

Özel Diatalya Diyaliz Merkezi, Özel Antalya Nefroloji Diyaliz Merkezimizde kablolu TV yayını vardır. Sizi Özel Diatalya Diyaliz Merkezi’nde karşılamayı umuyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nefroloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Diatalya Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Diatalya Diyaliz Merkezi, Antalya ili Kepez ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir