Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya

Kurum Adı:Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Antalya
İlçe:Kepez
Adres:Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No:93
Telefon:4444469


36.918287130.6939857

Kurum Hakkında

Türkiye’nin aden mekanı Antalya’da hizmet veren Dünyagöz, gözün tüm branşlarında profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan medikal ekibiyle, dünya ile entegre göz sağlığı hizmetini bundan bu şekilde Antalya’da da sunmaktan mutluluk duyuyor.

11 değişik dilde hizmet verebilen hekim ve uzman personelin vazife yapmış olduğu, son olarak teknolojilerle donatılmış Antalya Dünyagöz Hastanesi, tam donanımlı bir göz sıhhat kompleksi olarak tüm dünyaya hizmet veriyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya, Antalya ili Kepez ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir