Olbia Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Olbia Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Antalya
İlçe:Muratpaşa
Adres:Gebizli mah. Termessos cad. No:81 Muratpaşa
Telefon:0 (242) 312-2232


36.90313530.734343

Kurum Hakkında

Mevzusunda uzman hekimlerce temelleri 2000 senesinde atılan merkezimiz uluslar arası standartları hedefleyen güler yüzlü ve deneyimli ekibi ile; gerek yurt içinde gerekse yurt haricinde gelen hastalarına itimat, sıhhat ve rahatlık içinde haftanın 6 günü sabah, öğle ve akşam seansları olmak suretiyle diyaliz hizmeti vermektedir.

Merkezimiz daha kaliteli hizmet misyonuna uygun olarak 2500m2 alan üstüne inşa ettirdiği müstakil binasına 2010 senesinde taşınmış olup, son teknoloji donanımları, aydınlık, ferah ve konforlu ortamı ile Avrupa Standartlarını yakalamış bulunmaktadır.

Merkezimiz Akdeniz’in incisi olan Antalya’da merkezi bir konumda olup; Hava Limanına 6 km, Belek Bölgesine 25 km, Kundu Bölgesine 15 km, Kemer Bölgesine 40 km mesafededir. Tüm hastalarımızın klimalı nakil araçlarımız ile merkezimize ulaşımları sağlanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nefroloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Olbia Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Olbia Diyaliz Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir