Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Zonguldak
İlçe:Karadeniz Ereğli
Adres:Kepez Mh. Prof. Muammer Aksoy Cd. N:82
Telefon:0 (372) 319-2011


41.26426931.476358

Kurum Hakkında

2004 senesinde Zonguldak’ta ilk özel diyaliz merkezi olarak hizmete süregelen merkezimiz; Devrek, Çaycuma dan sonrasında 2011 senesinde hizmet halkamıza Kdz. Ereğli İlçesindeki diyaliz merkezimizi ilave ederek faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup son olarak teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Merkezimizde toplam Gambro marka 20+3 tane Hemodiyaliz aleti mevcuttur ve HCV(+) – HBS (+) hastalar için ayrı aygıt ve bölümler bulunmaktadır.

Diyaliz Merkezimiz S.G.K. (S.S.K, T.C. EMEKLİ SANDIĞI, BAĞ-KUR) Kore Gazilerine, İstiklal Madalyası almış kişilere, 3292 sayılı kanuna naturel olarak kişilere, Harp ve Terör mağdurlarına Olimpiyatlarda madalya kazanmış kişilere ve çalışan kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hastabaşı tv, gazete ve dergi şeklinde aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ile hastalarımıza rahat bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır. Ek olarak diyaliz seanslarına uygun diyetisyen kontrolunde kahvaltı ve sıcak yiyecek verilmektedir.

Hastalarımız evlerinden yada yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrardan evlerine bırakılmaktadırlar.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi kontakt bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ereğli Can Diyaliz Merkezi, Zonguldak ili Karadeniz Ereğli ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, web sayfası, adres şeklinde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir