Özel Gelecek Tüp Bebek Merkezi

Kurum Adı:Özel Gelecek Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Kent:Antalya
İlçe:Muratpaşa
Adres:Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No:167 Lara
Telefon:0 (242) 324-2526


36.86026330.779580

Kurum Hakkında

Gelecek Tüp Bebek Merkezi, Antalya. Merkezimiz 1000 kapalı bir alan üstünde kurulmuştur. Bahçesi ve geniş otoparkı mevcuttur. Misyonu, hastalarımıza tedavi süresi süresince evrensel anlamda hizmet vermektir. Op. Dr. Mete Işıkoğlu liderliğindeki uzman ekibimizle tanışın, aklınızdan geçen tüm soruları mesele.Kullandığımız teknikleri, uygulamaları, başarı şansınızın ne olabileceğini öğrenin.Gelecek Tüp Bebek Merkezi ile siz de bilimin enerjisini yanınıza alın.

Kliniğimiz Antalya Havalimanı’na 15km mesafede olup ortalama 15dk içinde ulaşmak mümkündür.Otobüs terminali(otogar)’dan gelmek için “Özgürlük Bulvarı” dolmuşuna binmek yeterlidir. Bu şekilde ulaşım ortalama 45 dk. kadar sürmektedir. Laura alışveriş merkezini geçtikten 2.5km sonrasında sol tarafta kliniğimizi anayol üstünde görebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Tüp Bebek

Özel Gelecek Tüp Bebek Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gelecek Tüp Bebek Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde tüp bebek merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir