Özen Patoloji Laboratuvarı

Kurum Adı:Özen Patoloji Laboratuvarı
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Meşrutiyet Cd. Hatay Sk. Sabancı İşmerkezi N:4/1
Telefon:0 (312) 417-5357
Web Sitesi:ozenpatoloji.com


39.91866732.858107

Kurum Hakkında

Özen Patoloji Laboratuvarı, uzun geçmişi ve tecrübeli kadrosu ile alanında teknolojinin en son ürünlerini kullanarak, hastalarına, laboratuvarlara ve hastanelere, doğru ve güvenilir patolojik tetkik hizmetleri vermeyi amaç edinmiştir. Özen Patoloji Laboratuvarı 2002 yılında Ankara’da Dr. Şinasi Yılmaz tarafından kurulmuş ve faaliyetine başlamıştır. Ankara ve Ankara dışı şehirlerdeki hastane ve muayenehanelere hizmet vermektedir.

Laboratuar içinde Histoloji ve Sitoloji Bölümü, Tıbbi Sekreterya, Kurumsal İlişkiler bölümü, Araçlı ve Yaya Kuryeler Bölümü, Mutfak ve Teknik İşler Destek Birimleri bulunmakta, Muhasebe ve Koordinasyon profesyonel bir yönetim ile işletilmektedir.

Tüm preparatlar ve bloklar arşivlenerek saklanmaktadır. Yıllık 25.000 vakadan oluşan arşive bilgisayar ortamı içerisinde ulaşılabilmektedir. Ayrıca Makroskopik ve Mikroskopik fotoğraflama ve dijital görüntüleme teknikleri ile imajların istenilen şekle getirilmesi sağlanmaktadır.

Özen Patoloji Laboratuvarı iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özen Patoloji Laboratuvarı, Ankara ili Çankaya ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir