Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Ozan Eşref Bulvarı 1371 Sokak No:9 Çankaya
Telefon:0 (232) 444-2324
Web Sitesi:www.batigoz.com


38.42486527.139288

Kurum Hakkında

İzmir Çankaya’da 2004 senesinde hizmet vermeye başlamış olan Batıgöz; göz sağlığı ile ilgili tüm sorunlarınıza 24 saat kesintisiz yanıt vermektedir. Kuruluşunun 8. Yılını kutlayan Batıgöz, sizlere kaliteli sıhhat hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır.

1600 m2 kapalı alana haiz Çankaya Merkezimizde 2 ameliyathane, 6 muayene odası, Excimer Lazer ve Intralase ünitesi, incelem odalar, acil ünitesi ve 8 yatak kapasiteli özel odalar bulunmaktadır.

Ameliyathaneler, Intralase ve Excimer Lazer odasındaki tüm cerrahi işlemler özel bir hava sirkülasyon sistemi olan LaminarAirFlow ile yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir