Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi

Kurum Adı:Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Valiyolu Cd. 62028 Sk. No:2/A
Telefon:0 (322) 222-0222
Web Sitesi:www.sevgigoz.com


36.99866535.327801

Kurum Hakkında

Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi olarak Toplumsal Güvenlik Kurumu ile mevcut olan antak kalmamız tüm cerrahi girişimleri de kapsayacak şekilde devam etmektedir. Emekli Sandığı, SSK ve Bağkur hastalarının muayeneleri, rapor ve reçetelendirmelerin yanı sıra çeşitli göz ameliyatları da kurumumuzda yapılmaktadır. Bu şekilde tüm kamu çalışan ve emeklileri, merkezimizin verdiği her türlü hizmetten yararlanabilirler.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir