Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Van
İlçe:İpekyolu
Adres:Vali Mithat Bey Mah. Hastane Cad. Esenlik Sok.
Telefon:0 (432) 215-1560


38.50540743.397098

Kurum Hakkında

2013 senesinde eski Devlet Hastanesi Ek Poliklinikleri yerinde yapımına başlanılan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, haziran 2015 tarihinden itibaren hizmet vermeye başladı. Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin 10 bin 404 metrekare kapalı ve bin 500 metrekare oturma alanına haiz binasında 60 birim bulunuyor.

Misyonumuz, hasta merkezli hizmet verdiğimizin bilincinde, mevcut kaynakları doğru ve verimli bir halde kullanarak, ekip ruhunu güler yüzle bütünleştirip, bizlere güvenen bir toplum oluşturmak ve eş kıymet kurumlara örnek olabilecek bir Ağız ve Diş Sağlığı hizmeti sunmaktadır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kontakt bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Van ili İpekyolu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, web sayfası, adres şeklinde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir