Özel Urartu Göz Merkezi

Kurum Adı:Özel Urartu Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Van
İlçe:İpekyolu
Adres:Halilağa Mah. İpekyolu Cad. Stad Karşısı 3. Sk. No:3
Telefon:0 (432) 215-8851


38.49622343.371387

Kurum Hakkında

Göz ile ilgili hastalıkların minimum kendisi kadar kırılgan değerlendirilmesi gerektiği, tedavinin uzmanlık istediği ilkesiyle yola çıkan Urartu Lazer Göz Merkezi hastane 2. cadde, Urartu oteli yanında 2005 senesinde hizmet vermeye başladı.

Urartu Göz Merkezi 2015 senesinde hizmete açmış olduğu yeni binasında hasta odaklı hizmet anlayışı ve ileri tıp teknolojisiyle donatılan tanı ve tedavi üniteleriyle kendi alanında uzmanlaşmış doktor ekibi, nitelikli personel ile Van’da A Grubu sağlık hizmeti mevzusunda en uzun ve kesintisiz hizmet veren kurum olma özeliğini sürdürmeye devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Urartu Göz Merkezi kontakt bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Urartu Göz Merkezi, Van ili İpekyolu ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, web sayfası, adres şeklinde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, fikir yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir