Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:Mareşal Çakmak Mahallesi Mustafa Kemal Atatürk Caddesi Yavuz Sokak No:6
Telefon:0 (312) 269-5389


39.96019832.580586

Kurum Hakkında

Ankara’nın Sincan ilçesinde bulunan Sincan Koç Diyaliz Merkezi kendi yeni müstakil binasında hizmet vermektedir. 24 tane Gambro AK 95 S makine ve Gambro marka CWP 60 endotoksin filtreli su sistemi ile çalışmaktayız. Merkezimizde Gambro marka 2, 1 ve 1, 7 m2 high flux ve low flux polysulphane diyalizörler kullanılmaktadır.

Hastalarımızın K. B. Y. dışındaki her türlü hastalıklarıyla da ilgilenmekte olup incelem, tahlil, lüzumlu görülen operasyon ve transferlerini yapmaktayız. Tüm hastalarımızın ulusal organ nakli bekleme listesine kaydını ve randevularını merkezimizin tecrübeli çalışanı tarafınca yapılmaktadır. Hastalarımızı 3 tane servis aracımız ile bekletilmeden evlerinden alıp yeniden evlerine bırakmaktayız.

Hastalarımızdan hiçbir ek ücret talep edilmemektedir. Yurtdışında gelen hastaları kabul etmekteyiz. Tüm kurumlarla mutabık olmamız vardır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir