Van Özel Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Van Özel Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Van
İlçe:İpekyolu
Adres:Halilağa Mahallesi İpekyolu Caddesi No:86
Telefon:0 (432) 217-1027


38.49366943.370668

Kurum Hakkında

2005 senesinde hizmete oluşturulan merkezimiz bölgede yaşayan ve il dışından gelen Hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir. Hastalarımız için evinden kolay ve rahat şekilde merkezimize ulaşabilmesi için hasta nakil hizmetimiz mevcuttur. Hastalar evlerinden alınıp diyalize getirilir, diyaliz seansı sonrası gene evine bırakılır.

Temiz hava sistemleri ile donatılmış geniş ve ferah diyaliz salonumuzda, tam otomatik karyolalara monte edilmiş monitörlerde, tv seyredip, müzik dinleyerek rahat, konforlu ve güvenilir diyaliz hizmeti alabilirsiniz. Siz ve yakınlarınız gazete, dergi ve kitap okuyarak, tv izleyerek bekleme salonumuzda hoşça süre geçirebilirsiniz.

Tamamı klimalı 3 hasta nakil araçlarımız ile evinizden Diyaliz Merkezimize güvenli ve konforlu ulaşımınızı sağlamaktayız. Merkezimizin konumu şehir merkezinde bulunmakta ek olarak havalimanına 10 dakika ulaşım mesafesindedir.

Hastalarımıza aylık rutin tüm tetkikler yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Van Özel Diyaliz Merkezi kontakt bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Van Özel Diyaliz Merkezi, Van ili İpekyolu ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, web sayfası, adres benzer şekilde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir