Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Kurum Adı:Özel Neoks Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Kent:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Zübeyde Hanım Cad. İnce Sok. No:7
Telefon:0 (224) 233-0500
Web Sitesi:www.neoks.com


40.20636429.017003

Kurum Hakkında

2005 senesinde İzmir’de hizmet vermeye başlamış olan Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, 2006 senesinde Bursa’da açmış olduğu şube ile Marmara Bölgesi’nde de aynı kalitede hizmet anlayışını uygulamaya geçirmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi için yorumda bulun

    Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi için ilk yorumu yapabilirsin.