Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Kurum Adı:Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi EAH
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Kent:Trabzon
İlçe:Ortahisar
Adres:Soğuksu Mah. Vatan Cad. No:9
Telefon:0 (462) 231-0464


40.98722339.698248

Kurum Hakkında

Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Kalp Damar Cerrahisi Hastanesi olarak Nisan 2008 tarihinde kurucu ekip görevlendirilerek çalışmalara başlanmıştır. 19 Ocak 2009 tarihinde Ahi Evren Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamış. 23 Ocak 2009 tarihinde resmi olarak hizmete açılmıştır.

29 Şubat 2009 tarihinde Hastanemize Eğitim ve Araştırma Hastanesi Statüsü verilerek; Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi ve Çocuk Cerrahisi Dallarında uzmanlık verme yetkisi alınmıştır. 01-10-2009 itibarı ile Trabzon Göğüs Hastalıkları Hastanesi ile birleşmesi sonucu, Trabzon Ahi Evren Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak son şeklini almış ve hizmet vermeye devam etmektedir.

26500 m2 alan üstüne kurulu olan hastanemiz 21472 m2 kapalı alana haiz ve 260 yatak kapasiteli olup, Polikliniklerde kalp ve damar cerrahisi, kardiyoloji, pediatrik kardiyoloji, göğüs hastalıkları, göğüs cerrahisi ve Enfeksiyon hastalıkları şeklinde ana branşlarda hizmet vermektedir.

Hastanemiz, ileri teknolojiye haiz tıbbi cihazlarla donatılan ameliyathane, yoğunbakım üniteleri, görüntüleme üniteleri, laboratuvarları, ve konforlu hasta odaları ile mevzusunda uzman hekimleri, data ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren çalışanları ile güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmayı amaçlamaktadır.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Anesteziyoloji ve Canlandırma
 • Çocuk Kardiyolojisi
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji

Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Trabzon ili Ortahisar ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir