Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı:Özel Fizyotem FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Trabzon
İlçe:Ortahisar
Adres:Hızırbey Mh. Kahramanmaraş Cd. No:4
Telefon:0 (462) 223-4433
Web Sitesi:Kaydedilmemiş


41.00703639.711833

Kurum Hakkında

Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, 38 yatak kapasitesi ile ayaktan teşhis ve tedavi hizmeti vermektektedir. Toplumun ruhen ve fizyolojik yönden tam bir iyilik haline ulaşması için; sıhhat sektöründe mühim değişimlere yol açacak çalışmalarımızda, bütünlük ve süreklilik ilkelerini esas alıyoruz.

Fizyotem olarak; nörolojik rehabilitasyon, çocuk hastalıklarına yönelik rehabilitasyon, boyun ağrıları, omuz ağrıları, bel ağrıları, sırt ağrıları, dirsek -el bileği ve parmak eklemlerini ilgilendiren hastalıkları, diz ağrıları, eklem ağrıları, şişliği, hareket kısıtlılığı ile birlikte olan romatizmal hastalıklar, ortopedik hastalıkların rehabilitasyonu, osteoporoz hastalığının tedavisi, spor yaralanmalarına yönelik koruyucu rehabilitasyon, yaşlıların günlük yaşam aktivitelerini düzenleyen geriatrik rehabilitasyon, doğum öncesi ve sonrası egzersiz programları şeklinde problem ve tedavilere yönelik hizmet sunmaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nöroloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Trabzon ili Ortahisar ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir