Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi

Kurum Adı:Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Trabzon
İlçe:Ortahisar
Adres:Gazipaşa Caddesi No:9/2
Telefon:0 (462) 326-4546


41.00676839.730188

Kurum Hakkında

Merkezimiz bölgemizde hizmet veren ilk ve tek göz hastalıklarım merkezidir. Merkezimiz Amerikan Johns-Hopkins Üniversitesi doktorları tarafınca özel olarak ziyaret edilmiştir. Meydana getirilen ortak emek harcamalar sonucu başarı göstermiş bulunarak sertifika verilmiştir. Merkezimizde kullanılan VISX STAR S4 ve WAVEFRONT aleti, değil Türkiye’de; dünyada son olarak kullanılan teknolojidir.

Çeşitli Avrupa ülkelerinden yüzlerce hasta lazer tedavisi için merkezimizi tercih etmiştir ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Gelecekteki en mühim hedefimiz ustalaşmış olarak göz hastalıkları mevzusunda “Sıhhat Turizmini” Trabzon’a kazandırmaktır.

Merkezimiz netice olarak bölge insanına; bilimsellik, teknoloji, deneyim ve ekonomiyi bir arada ve en önemlisi derhal yanıbaşınızda sunmaya devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi, Trabzon ili Ortahisar ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir