Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Trabzon
İlçe:Ortahisar
Adres:Yeni Mah. Devlet Sahil Yolu Cad. No:279
Telefon:0 (462) 230-0960


41.00553139.700747

Kurum Hakkında

Trabzon Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanemiz 7 Kasım 2016 itibariyle Trabzon/Yenimahalle’de meydana getirilen yeni binasında hizmet vermeye adım atmıştır. Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 62 ünitli, 5 yataklı, 4 ameliyathaneli olarak ağız ve diş sağlığı hastanesi olarak hizmet vermektedir. Yeni binasıyla daha oldukca hastaya hizmet verebilecek kapasitede olan sıhhat tesisi son teknoloji elektronik cihazlarla da desteklendi.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Trabzon ili Ortahisar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir