Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Bursa Nilüfer ADSM
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Bursa
İlçe:Nilüfer
Adres:Beşevler Mah. Beşevler Cad. No:103/B
Telefon:0 (224) 452-3394


40.20764428.970998

Kurum Hakkında

Merkezimiz 8 Mayıs 2015’te 50 ünit kapasiteyle hizmete açılmıştır. 6 hasta yatağı, 1 engelli kliniği ve 2 ameliyathanesi ile ağız ve diş sağlığı hizmeti vermektedir.

Mevcut tıbbi cihazlarımız teknolojik olarak çağıl cihazlar ile devamlı yenilenmekte olup daha sıhhatli şartlarda hizmet verilmesi sağlanmaktadır. Teknolojik gelişmeler ve sıhhat alanındaki yenilikler mevzusunda personelimiz hizmet içi eğitimlerle devamlı bilgilendirilmektedir.

İlgili Makaleler

Hastanemiz; 24 saat hizmet veren Klinikler, Genel Klinikler, Protez Kliniği, Periodontoloji Kliniği,, Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Kliniği, Engelli Kliniği, Röntgen, Protez Laboratuarı ve Merkezi Sterilizasyon Ünitesi birimlerimiz ile hizmet vermektedir. Hastanemizde toplam 50 Ünit bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir