RTS Rentıp Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:RTS Rentıp Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Ahmetpaşa Mh. Fevziçakmak Cd. Fomara Han No:73
Telefon:0 (224) 250-5090
Web Sitesi:www.rts.com.tr


40.19498329.059613

Kurum Hakkında

Rentıp 1996 senesinde, hemodiyaliz merkezi olarak kurulmuştur. Bursa’da kurulmuş olan ilk özel hemodiyaliz merkezidir. Kısa sürede yatak kapasitesini %100 arttırmış ve ülkemizdeki, tek çatı altında en fazlaca makina ve yatak kapasitesi olan merkezler arasına girmiştir. RTS Türkiye ile 2002 senesinde ortak olmuştur.

Haftada 6 gün, 3 gün 3 seans, 3 gün 2 seans olarak hizmet vermektedir. Bursa’nin merkezinde olup hastalara ilçelere kadar servis hizmeti vardır. Otopark imkanı ve toplu taşıma araçlarına yakınlığı ile hasta yakınlarının ulaşımında avantajlara haizdir.

İlgili Makaleler
Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

RTS Rentıp Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. RTS Rentıp Diyaliz Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir