Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi
Kategori:Kemik Hastalıkları Hastanesi
Kent:Bursa
İlçe:Yıldırım
Adres:Şirinevler Mah. Ankarayolu Cad. No:795
Telefon:0 (224) 222-0777


40.19777529.172800

Kurum Hakkında

Bursa’da 1999 yılından bu yana kendini sağlığa adayarak Türkiye çapında hizmet ve birikimleriyle başarısını ispatlamış olarak etkinlik gösteren merkezimiz Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik tedavi ve Rehabilitasyon branşlarında Altıparmak ve Yıldırım Şubeleri ile Turan&Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı olarak hizmet vermektedir.

Dr. Kayhan Turan öncülüğünde Ortopedi ve Travmatoloji ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanlıklarının tek bir çatı altında buluşması, tanı ve tedavide seçeneklerin beraber ve en iyi şekilde değerlendirilip hastaya sunulmasını sağlamaktır. Merkezimizin kurucu hekimlerinin hem de etken çalışan uzmanlar olması, devamlı yakın gözlem ve tecrübe ile yönetim ve hizmet sunumunda karar verme, değişiklik yapma, uygulama aşamalarında süratli esnek ve yenilikçi olmayı kolaylaştırmaktadır.

İlgili Makaleler

Doktorlarımız her biri kendi alanında uzman olup, tıpta devamlı eğitiminin önemine inanmaktadırlar. Bundan dolayı merkezimiz bünyesinde devam eden iç eğitim programlarımızın yanı sıra, hekimlerimiz çoğunlukla ABD Birleşik Devletleri’nde toplantı ve kurslara katılmaktadırlar. Böylece hem teknolojik yenilikler, hem de kemik kas eklem sorunlarının tanı ve tedavisindeki son gelişmeler merkezimizde hastaların hizmetine sunulabilmektedir.

Turan&Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı olarak gayemiz hastalara en kısa sürede en doğru ve en kaliteli hizmeti sunmaktır. Hastaların her birinin sorunlarını detaylı ve en geniş tıbbi perspektif içinde değerlendirerek, tedavide kati ve kalıcı çözümler üretmeyi hedeflemekteyiz.

Turan&Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı; ortopedi ve travmatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, radyoloji(röntgen, açık MR) bölümleri ile hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Radyoloji

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir