Özel Analiz Tıp Laboratuvarı

Kurum Adı:Özel Analiz Tıp Laboratuvarı
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Kent:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Yeni Karaman Mh. Endüstri Sk. UMİ Plaza D:22
Telefon:0 (224) 224-8126


40.22595828.991479

Kurum Hakkında

Analiz Tıp Laboratuvarı, klinik laboratuvar uygulamalarının tamamında internasyonal ölçü, prosedür ve standartlar çerçevesinde etkinlik göstermektedir. Bir fazlaca seçkin sıhhat kuruluşuna, laboratuvar hizmetleri mevzusunda danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Her geçen gün verdiğimiz hizmetten memnun olan hastalarımızın geri dönüşümü ve emek verme grubumuza katılmak isteyen seçkin arkadaşların sayısı artmaktadır.

Analiz Tıp Laboratuarı misyonu gereği güvenilir netice kadar bu neticeleri zamanında vermeye de itina gösterir.

İlgili Makaleler

Özel Analiz Tıp Laboratuvarı yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Analiz Tıp Laboratuvarı, Bursa ili Osmangazi ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir