Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi

Kurum Adı:Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi
Kategori:Hanım Hastalıkları ve Doğum
Kent:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Hüdavendigar Mah. Hat Caddesi No:2
Telefon:0 (224) 233-3839
Web Sitesi:www.bcdh.gov.tr


40.20836729.018429

Kurum Hakkında

Bursa Zübeydehanim Dogumevi 1981 senesinde 125 yatak kapasitesi ile branş hastanesi olarak kurulmuştur. Hastanemiz Türkiye’nin dördüncü büyük kenti olan Bursa ve ilçeleri başta olmak suretiyle Cenup Marmara’da Bilecik’ten Balikesir’e, Kütahya’dan Çanakkale’ye kadar uzanan hasta başvurularını karşılayan bölgesel bir niteliğe haizdir.

Hastanede 1 tane Acil poliklinik, 5 tane jinekoloji polikliniği, 4 tane hamile takip polikliniği ve 1 tane de aile planlamasi poliklinigi mevcuttur. Ek olarak kadin doğum uzmanları haricinde yeni doğanlar için bebek servisi ve çocuk uzmanı doktorları, infertilite yada öteki sorunlu gebelikler için genetik uzmanı, kist yada tümöral hanım hastalıkları için ise patoloji laboratuarı ve uzmanlariı mevcuttur.

İlgili Makaleler

Hastanemizde Nisaiye 1, Nisaiye 2, Dogum 1, Dogum 2, Septik, Bebek şeklinde isimlendirdiğimiz 6 ayri servisimiz; ameliyathanemiz, doğum salonumuz ve uyandırma ünitemiz mevcuttur.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Hanım Hastalıkları ve Doğum

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde hanım hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir