Özel Konya Göz Hastanesi

Kurum Adı:Özel Konya Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Musalla Bağları Mh. Şht. Ahmet Kıymetli Sk. No:40
Telefon:0 (332) 238-1310


37.89070132.499296

Kurum Hakkında

2007 senesinde tıp merkezi olarak hizmete başlamış olan Konyagöz artan ihtiyaca yanıt verebilmek amacıyla 2013 senesinde Nalçacı Şubesini faaliyete geçirdi. Konya’nın ilk ve tek göz hastanesi olarak hizmetine devam eden Konyagöz donanımlı sıhhat çalışanları, ileri teknolojisi, çağdaş altyapısı ile sıhhat standartlarında teşhis ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Alanında 9 uzman doktoru ve toplamda 50 personelle hizmetini sürdüren Özel Konyagöz kısa sürede bölgesinde referans gösterilen bir sıhhat kuruluşu olmayı başarmıştır.

İleri Tanı ve Tedavi Hizmetlerinde Lazer Teknolojisini Konya’ya ilk kazandıran Konyagöz, özellıkle son yıllarda göz kusurlarını halleden ve uzay teknolojisi diye de anılan EXCİMER LAZER / İNTRALASE/ İLASİK başarıyla uygulanmaktadır.

Günde 300 poliklinik muayenesi ve 40 göz ameliyat kapasitesine haiz merkezimiz, tıp alanındaki bilimsel gelişimleri takip ederek, yüksek kalite bilinciyle hizmet vermektedir. Hasta hakları ve hasta memnuniyetine öncelik ve ehemmiyet veren merkezimiz “Doğru Teşhis Doğru Tedavi” anlayişiyla hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Konya Göz Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Konya Göz Hastanesi, Konya ili Selçuklu ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir