Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Mersin
İlçe:Yenişehir
Adres:Cumhuriyet Mh. İsmet İnönü Bulvarı No:41/B
Telefon:0 (324) 329-2500


36.79006834.602371

Kurum Hakkında

Merkezimiz Mersin Merkez’de 2002 senesinde faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman doktor ve hemşire kadroları çalışmakta olup son olarak teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz SGK ve çalışan kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Merkezimizde toplam 25+1 tane Hemodiyaliz aleti mevcuttur ve HCV(+) – HBV (+) hastalar için ayrı aygıt, personel ve odalar bulunmaktadır.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hasta başı tv, gazete ve mecmua şeklinde aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız Klimalı ve infrared sobalı ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekânı ve muhteşem manzarası ile hastalarımıza rahat bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır. Ek olarak diyaliz seanslarında uygun, diyetisyen kontrolünde kahvaltı servisi verilmektedir.

Hastalarımız evlerinden yada yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası yine evlerine bırakılmaktadırlar.

Merkezimizde Gambro AK 95 S Marka Hemodiyaliz aleti ve Gambro marka su sistemi mevcuttur. Hastalarımıza medikal araç-gereç olarak bio uyumlu membran ve diyaliz atlar kullanılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi, Mersin ili Yenişehir ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir