Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Bursa
İlçe:Yıldırım
Adres:Şükraniye Mah. Hastane Sok. No:11
Telefon:0 (224) 360-5252


40.18973829.09159

Kurum Hakkında

Merkezimiz binası, 1972 senesinde SSK Bursa Hastanesine bağlı bir semt polikliniği halinde hizmete açılmış, 1977 senesinde da SSK Duaçınarı Dispanseri adı altında sıhhat hizmeti verilmeye başlanılmıştır. 1984 senesinde ise aynı bina içinde Dispanser faaliyetlerinin yanı sıra diş tedavi ve protez hizmetleri de verilmeye başlanılarak SSK Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Duaçınarı Dispanseri adını almıştır.

5283 Sayılı Bazı Kamu Kurum Ve Kuruluşlarına Ilişkin Sıhhat Birimlerinin Sıhhat Bakanlığına Devredilmesine Dair Kanun çerçevesinde Sıhhat Bakanlığına devredilen Kurumumuzda 19-02-2005 zamanı itibariyle Dispanser faaliyetlerine son verilmiş ve Sıhhat Bakanlığı Bursa Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adı altında hizmet verilmeye başlanılmıştır.

İlgili Makaleler
Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir