Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi

Kurum Adı:Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Bursa
İlçe:Yıldırım
Adres:Sinandede Mah. Barutluk Cad.No:92
Telefon:0 (224) 346-9100
Web Sitesi:www.gozvakfi.com


40.18666329.085458

Kurum Hakkında

1397 senesinde Yıldırım Beyazıt Han tarafınca yaptırılan Osmanlı İmparatorluğu’nun ilk hastanesi (Darüşşifa) Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafınca aslına uygun olarak restore edilmiş, 2001 senesinde Vakfımız bünyesine dahil edilmiştir. 6 yataklı, 1 ameliyathaneli merkezimizde, 6 hekim, 5 hemşire, 13 personelimiz iş koşturmacasındadır.

Göz Vakfı olarak 1984 de açıldığı ilk günden itibaren, etik kurallardan ve kaliteden taviz vermeden hasta sağlığını ve memnuniyetini ön planda tutarak, güncel ve çağdaş teknolojiyi uygulamak, kar amacı gütmeden doğru ve etkin tedaviyi uygulamak bizim değişmez prensibimizdir. Bu prensipler yardımıyla 2 göz hekimi birkaç hemşire ve personel ile yola çıkan Vakfımız, 30 hekim 20 hemşire ve toplam 150 personelin çalmış olduğu, bir hastane ve iki göz merkezine haiz kuvvetli bir Vakıf haline gelmiştir.

İlgili Makaleler
Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Göz Hastalıkları
  • Anesteziyoloji ve Canlandırma

Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir