Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Kurum Adı:Özel Romatem Bursa FTR Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Gaziakdemir Mh. Dr. Rüştü Burlu Cad. No:20
Telefon:4447686


40.20058029.037472

Kurum Hakkında

50 yatak kapasiteli Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneler Grubu’nun en yeni halkası olarak 2014 senesinde tıbbın hizmetine girdi. Ayaktan tedavi gören hastalarla, yatan hastalar ve yakınlarına otel konforunda hizmet veren hastanede dünyadaki en üstün teknoloji ile fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri veriliyor.

Nörolojik, ortopedik, kardiolojik rehabilitasyon, CP rehabilitasyonu, sporcu saglıgı, aşırı kiloluluk, lenfodem bölümleri mevcut olan hastanede bel, boyun, eklem agrıları ile skolyoz tedavisi üniteleri ve oldukça sayıda poliklinik ve tedavi odası bulunuyor.

İlgili Makaleler
Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Romatoloji
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir