Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Kent:Ordu
İlçe:Altınordu
Adres:Ordu Merkez Terzili Köyü (TOKİ) Konutları
Telefon:0 (452) 238-0366


40.94632237.908719

Kurum Hakkında

Merkezimiz Ağustos 2011 tarihinde Ordu Merkez Terzili Köyü (TOKİ) konutlarının bulunmuş olduğu mevkide hizmet vermeye adım atmıştır. Merkezimizde 1 psikiyatri Uzman hekimi, 1 psikolog, 2 hemşire, 1 tıbbi yazman, 1 güvenlik 1 temizlik mensubu ve Halk Eğitim Merkezinden bir öğretmen vazife yapmaktadır. Bunun yanı sıra üniversitenin hemşirelik bölümünden öğrenciler de merkezimizde yetişim yapmaktadır. 2011 Ağustos ayından bu yana Şizofreni, Şizoaffektif, Manik depresif benzer biçimde tanılar almış kayıtlı 25 hastamız mevcuttur.

Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Ordu ili Altınordu ilçesinde psikiyatri merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir