Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Kurum Adı:Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kent:Ordu
İlçe:Altınordu
Adres:Nahiye Mahallesi İbni Sina Caddesi No:16
Telefon:0 (452) 225-0377


40.97743537.883229

Kurum Hakkında

Hastanemiz 31/03/1978 tarihinde Ordu Doğum ve Çocuk Bakımevi adıyla bugünkü binasında hizmete açılmıştır. 15/08/1981 tarihinde hastane idaresi bu günkü Devlet Hastanesi ile iki binanın yakınlığı sebebiyle (o tarihte Ordu Devlet Hastanesi bugünkü Sıhhat Müdürlüğü binasında hizmet vermekte idi) birleştirilmiştir. Sonrasında 25/01/1988 tarihinde Ordu Devlet Hastanesinin bu günkü yerine taşınması sebebiyle yine Ordu Doğum ve Çocuk Bakımevi olarak 125 Standart 138 Fiili yatak kapasitesi ile hizmetine devam etmiştir.

Ekim 2005 tarihinde Sıhhat Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 26 Eylül 2005 zamanı ve 7997 sayılı yazısı ile Ordu Nuri Beşer Kadın-Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile faaliyetleri birleştirilmiş, yatak sayısı 175’e çıkarılmış ve adı Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak değiştirilmiştir.

Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi TC. Sıhhat Bakanlığı – Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde mevcut bulunmuş olduğu bina ve konumda hizmet vermeye devam etmektedir. Hastanemiz Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyeleri branşları ile ilgili polikliniklerde Buluşma sistemi ile tüm hastalarımıza hizmet vermektedir.

Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Ordu ili Altınordu ilçesinde hanım hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir