Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Ordu
İlçe:Altınordu
Adres:Şirinevler Mah.Turgut Özal Bulvarı No:47
Telefon:0 (452) 233-8860
Web Sitesi:Kaydedilmemiş


40.97583637.895253

Kurum Hakkında

Hastalarına yönelik hizmet anlayışını her geçen gün geliştiren Nefro Ordu Diyaliz Merkezi, sektörünün dünya standartlarındaki son olarak teknolojik donanımına haiz, tecrübeli uzman ekibiyle hastaların sıhhat ve toplumsal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için ustalaşmış bir ekip ile çalışmasını sürdürüyor. Merkez de ek olarak Hepatit B’li hastaların makine, oda ve tuvaleti, Hepatit C’li hastaların makineleri pozitif hastalardan ayrı katta bulunuyor.

Dinlenme salonu, kütüphanesi, her hastaya ilişkin dolap ve soyunma kabinleri ile donatılan Nefro Ordu Diyaliz Merkezinde tedavi gören hastalara tabldot usülü kahvaltı ve yiyecek sergisi yapılıyor. Diyalize giren her hastanın yatağında ayrı bir LCD TV ve DVD bulunurken, hastalar istedikleri filmi seyretme ve günlük gazete okuma imkanı buluyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi, Ordu ili Altınordu ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir