Özel Romer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı:Özel Romer FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Ordu
İlçe:Altınordu
Adres:Karşıyaka Mah. 904. Sok. No:24
Telefon:0 (452) 225-6620


40.97542037.907103

Kurum Hakkında

Özel Romer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 2007 senesinde “Ağrısız bir yaşam” sloganıyla hizmete başladı. Bu sürede işine gülümseyerek gelen çalışanları ve gülümseyerek giden hastalarından oluşan büyük bir aile oluştu.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında; Ordu’ya en iyi personel, en iyi fiziki koşullar ve en iyi-en yeni cihazlarla hizmet veriyoruz. Branşımızla ilgili, teknolojik ve bilimsel gelişimleri takip ederek; hastaların hizmetine sunmaya devam edeceğiz. Hizmet standardını ve çeşitliliğini artırmaya itina gösteriyoruz. Tedaviye ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla; Fizik tedavi ve Rehabilitasyon hastalarına ayrı araçlarla servis hizmeti verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji

Özel Romer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Romer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ordu ili Altınordu ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir