Özel Ada Onkoloji Merkezi

Kurum Adı:Özel Ada Onkoloji Merkezi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Kent:Ordu
İlçe:Altınordu
Adres:Cumhuriyet Mah. Tumasuyu Mevkii Mustafa Kemal Bulvarı No:299
Telefon:0 (452) 777-1999


40.97696237.972151

Kurum Hakkında

Radyoterapi; Haftanın beş günü günlük 10-15 dakikalık seanslarla uygulanan, tedavi esnasında cihazın hastanın çevresinde dönerek ışın verdiği ve bu esnada hastanın hiçbir hastalık hissetmediği bir tedavi şeklidir.

Ada Onkoloji olarak kurduğumuz yüksek teknolojik linak aleti ile, 3 Boyutlu Konformal Radyoterapi ve yoğunluk ayarlı radyoterapi (IMRT) yapmaktayız. IMRT yöntemi ile tümörün yoğun olduğu yere yüksek doz azca olduğu yere düşük doz vererek tümöre istenen yüksek dozu verirken çevredeki sağlam dokuları koruma imkanı sunmaktadır. Bundan dolayı hastaların şifaya ulaşması mümkün olmakta ve tedaviye bağlı yan tesir riski de oldukça düşmektedir.

Giresun, Ünye, Fatsa hastaları için servisimiz vardır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Işınım Onkolojisi

Özel Ada Onkoloji Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ada Onkoloji Merkezi, Ordu ili Altınordu ilçesinde onkoloji merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir