Özel A Merkez Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel A Merkez Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Dikkaldırım Mh. Fanatik Cd. Acemler St. C Blk-43
Telefon:0 (224) 238-0050


40.20726229.005824

Kurum Hakkında

Merkezimiz 20/07/2012 tarihinde Bursa ilinin batısındaki tek diyaliz merkezi olma adına kurulmuş olup, dünya standartlarındaki son olarak teknolojik donanıma haizdir. Tecrübeli uzman kadromuzla rahat bir ortamda verdiğimiz hizmetle, hastalarımızın sıhhat ve toplumsal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için ustalaşmış ekibimiz fedakâr bir halde iş koşturmacasındadır. Hastalarımızın takip ve tedavileri hemodiyaliz hekimleri tarafınca yürütülmektedir. Hemodiyaliz merkezimizde hastalar deneyimli personelimiz tarafınca diyalize alınmaktadır.

Merkezimiz SSK, Bağ kur ve Emekli Sandığı ile anlaşması mevcut olup, hastaların hemodiyaliz tedavileri haricinde sıhhat problemlerinin çözümüne destek olunabilmektedir.

İlgili Makaleler
Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel A Merkez Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel A Merkez Diyaliz Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir